Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Будиночок на озері в Канаді

 

Архітектурне бюро YH2 спроектувало невеликий сімейний котедж на березі озера Лейк-Плезант в Канаді. Завдяки використанню натуральних матеріалів і величезних вікон від підлоги до стелі кордону між житлом і природою повністю стираються.
Завдяки своєму простому і стриманому дизайну будинок гармонійно вписується в навколишній лісовий ландшафт. Зовні котедж повністю оббитий білими кедровими дошками, а невидимий фундамент будинку додає йому візуальної легкості і витонченості.

Головна особливість будинку – повністю скляна стіна на південній стороні. Вона буквально об’єднує вітальню і вулицю, а також гарантує природне освітлення простору в будь-який час року.При цьому розташовані по периметру ділянки дерева приховують будинок від сторонніх очей.

У довгих сторонах будинку архітектори прорубали по три вікна від підлоги до стелі – завдяки ним межа між будинком і вулицею стирається.

Інтер’єр будинку оформлений в теплих світлих тонах. У невеликому котеджі без проблем може розміститися до дванадцяти чоловік: в двох спальнях на першому поверсі і в великій відкритій спальні на другому.

Джерело: admagazine.ru

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно