Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Будиночок площею 21 кв. метр, за який не треба платити комунальникам

room
 

Новозеландець Jeff Hobbs побудував для себе будинок Room to Move площею всього в 21 квадратний метр, який на 100% самодостатній і практично не залежить від міських комунікацій. Будиночок стоїть на причепі з колесами і при необхідності транспортується в будь-яке місце.

Будинок будувався з урахуванням того, щоб жити в ньому можна було цілий рік. На будівництві встановлена ​​600-ватна сонячна батарея і сонячний колектор, призначений для нагрівання води.Заряду батарей вистачає для роботи пральної машини, фену і інших електроприладів.

Довжина будиночка – 6,7 метрів, а ширина – 3,2 метра. Основу житла становлять структурні ізольовані панелі товщиною 62 мм.Для додаткового тепла в вітальні встановлена ​​невелика дров’яна піч.

Великі засклені двері пропускають крізь себе максимальну кількість природного світла.Усередині будиночка є все найнеобхідніше: великий L-подібний диван, під яким приховано багато місця для зберігання речей, модульні шафи.

На робочій поверхні в кухні встановлено 130-літровий холодильник, раковина, варильна поверхня і духовка, а над ними витяжка.

У санвузлі є душ і компостний туалет. Спальні місця розташовані над головою.

Т. к.будинок знаходиться на одному з островів Нової Зеландії, очікується, що система збору дощової води буде наповнювати ємності 32000 літрів води на рік.

Вартість матеріалів і устаткування самодостатнього міні-будинки склала 46 тисяч американських доларів.А якщо до них додати послуги будівельників, то загальна ціна Room to Move US $ 77 000.

Джерело: novate.ru

, ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно