Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Будиночок з “зеленої” дахом в Норвегії

18883.jpg
 

Архітектори бюро Bergersen Arkitekter побудували традиційний норвезький будиночок з каміном і дахом, покритої торфом, в невеликій норвезької селі Нерскоген в центральній частині країни.
Замовник звернувся до архітекторів з проханням побудувати маленький оглядового пункт недалеко від його основного будинку, щоб сюди можна було приходити і спокійно милуватися краєвидом. Архітектори в цьому проекті надихалися традиційними норвезькими будиночками gapahuks.Це легко зводяться маленькі будиночки, стіни яких зроблені з гілок, а опорою для них є два стовпи – так утворюється характерна похилий дах. З будівництвом таких хатин впораються навіть туристи, охочі сховатися від вітру, дощу та інших негоди.

В цьому випадку опорна колона зроблена з бетону, стіни і внутрішня оббивка – з пофарбованого в темний колір дерева, а на даху будинку є ще і шар торфу, з якого росте трава. Так будиночок органічно вписується в навколишній ландшафт.

Фасад будівлі скляний. У холодну пору року це панорамне вікно можна закрити і спостерігати за природою в теплі і затишку. Влітку ж прозорий фасад відкривається, і хатина автоматично перетворюється в імпровізовану терасу.

В бетонної колоні будівлі знаходиться димова труба від домівки, який і обігріває будинок в холодну пору року. З меблів всередині хатини є лише довга кутова дерев’яна лава і крісло зі столиком.Так вийшов ідеальний інтер’єр для споглядання природи і умиротворення в затишній атмосфері.

Джерело: admagazine.ru

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно