Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Будинок біля озера: зразок каркасного будівництва на заході Канади

18480.jpg
 

Знайомтеся з кращими зразками каркасного будівництва на прикладі будинку в канадській провінції Британська Колумбія.
Філософія каркасного будівництва в Канаді і США

Першим домівках, побудованим в США і Канаді за каркасною технологією, зараз понад 100 років.При цьому дослідження конструкцій молодших каркасних будинків масової забудови в Північній Аменріке дають підставу стверджувати, що термін служби цих будівель теж перевищить віковий рубіж.Довговічність каркасних будинків забезпечується строгим дотриманням нормативів, високою кваліфікацією будівельно-монтажних виконавців, а також застосуванням виключно високоякісних сертифікованих матеріалів.

У зв’язку з цим не дивно, що дослідження, проведене компанією Leger Marketing для Монреальського BMO Bank, показало, що 92% жителів Канади вірить в ефективність енергозберігаючого житла, а близько 45% планує модернізувати свої будинки з урахуванням принципівекобудівництва.

Для порівняння каркасні будинки, побудовані в Україні, зарекомендували себе як надійні, теплі, екологічно безпечні будови, комфортні для проживання і доступні за ціною.За 10 років експлуатації даних будинків в нашій країні не було виявлено серйозних дефектів в конструктивних особливостях будівель і втрат в заявлених високих розрахунково-експлуатаційних характеристиках.

Наочний приклад каркасного будівництва: будинок біля озера

Один з кращих прикладів каркасного будівництва знаходиться на березі озера Шусвап в провінції Британська Колумбія, що на заході Канади. Там розташований будинок, про який знають багато в окрузі.Відомий він не тільки своєю красою і незвичайною архітектурою, але також гармонійним єднанням з природою і економічністю. Спроектувала і побудувала цей будинок компанія Splyce Design.

Загальна площа каркасного будинку – 214 м2, основні матеріали, використані при його будівництві, – дерево, скло і метал.Має проект і відмінну рису, що робить його неповторним, – це відкривається з південного боку будинку на 180 ° огляд річки і пагорбів вздовж берега. Чи не врахувати вдале в усіх сенсах природне оточення при проектуванні будівлі було б нерозумно.

Спочатку будинок розробляли як дачного варіанту для подружньої пари і їх численних гостей.Основна вимога, яку висунули господарі, – по максимуму стерти межу між житлом і ландшафтом, зробивши внутрішній простір легким і відкритим. І, звичайно ж, будинок хотіли бачити сучасним і вигідним в експлуатації.

В результаті в будівництві вирішено було використовувати багато дерева – живого, як навколишня природа, екологічно чистого, модного і енергоефективного. В основному застосували деревину кедра, тополі і хвойних.В інтер’єрах також використана переважно дерев’яне оздоблення.

Велику роль зіграло природне освітлення – завдяки величезним вікнам, його більш ніж достатньо.Що ж стосується планування, то будинок умовно розділений на дві частини: хазяйську з основними приміщеннями і гостьову, в якій розмістилися кілька спалень для гостей і бібліотека.

Джерело: superdom.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно