Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Будинок для подорожей: житло, перероблене зі старого автобуса

5646
 

Так, сім’я з трьох осіб придбала для себе старий шкільний автобус і переробила його в справжнє житло. Тепер можна сказати, що вираз «все своє вожу з собою» – це точно про них.

Подружжя Валері Кук (Valerie Cook) і Тім Боффо (Tim Boffe) купили старий шкільний автобус і переробили його на оселю на колесах (The Nomads Bus). 10-метровий модернізований транспорт став справжнім домом для любителів подорожей.

Тотальна переробка автобуса обійшлася подружній парі в $ 32 000. На даху встановлено сонячні батареї, які повністю забезпечують потреби в електриці. Зсередини корпус обшитий спеціальним ізоляційним матеріалом, який не тільки зберігає тепло, а й регулює вологість. До того ж сім’я намагається звести до мінімуму емісію вуглецю.

Крім житлового простору в автобусі досить місця для зберігання спортивного приладдя: дощок для серфінгу, лиж, гірських велосипедів.

В автобусі є шість зручних спальних місць, тому подружжя з радістю приймають до себе на борт охочих покататися по мальовничих місцях. Ніч в автобусі The Nomad Bus обійдеться кожному в 61 американський долар. Господарі дозволяють користуватися кухнею, душем з туалетом.

Джерело: novate.ru

, ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно