Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Будинок-міраж на острові Форментера

 

Іспанський архітектор Марія Кастелло Мартінес розкопав печеру на узбережжі одного з Балеарських островів і побудував над нею екологічний будинок.
На Форментера, найпівденнішому острові Балеарского архіпелагу, архітектор побудував житловий будинок, що складається з трьох модулів. Острів Форментера, як і інші іспанські острова, має досить скелястий рельєф, тому звести тут будинок виявилося досить складним завданням.

Перший рівень викопаний в скелі, завдяки чому в поглибленнях між трьома модулями будинку утворюється кілька затишних патіо. Автор проекту вирішив залишити кам’яні стіни будинку, щоб підкреслити зв’язок архітектури з природою і місцевим ландшафтом.

Скляні коридори між трьома частинами будівлі пропускають в приміщення велику кількість світла, вигідно підкреслює союз скелястих порід, бетону і дерева.

“Висока якість використаних матеріалів та їх змішання зіграли важливу роль в процесі реалізації проекту.Ми віддали перевагу натуральним і по можливості місцевим матеріалами: ми використовували скласти породи, подрібнений гравій, отриманий під час робіт, вапняк з острова Капрі, сосну і ялицю, перероблені бавовняні панелі, білий мармур і інші матеріали “,- розповідає автор проекту.

Крім того, будинок вийшов екологічним і продуманим з точки зору використання природних ресурсів. У процесі розкопок і будівництва робітники виявили невелику печеру.Тепер вона служить резервуаром для дощової води, яка переробляється і використовується господарями будинку.

Якщо дивитися на будинок з берега, то може здатися, що в будинку зовсім немає вікон, однак це не так.Панорамні вікна виходять до моря, а виступи над бетонним п’єдесталом служать відкритими терасами, де господарі будинку можуть відпочити і насолодитися заспокійливим видом.

Джерело: admagazine.ru

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно