Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Будинок на колесах площею 31,5 кв. м., який можна взяти з собою в дорогу

Greenmoxie-Tiny-House-8-1020x610
 

На сьогоднішній день дбати про навколишнє середовище стало дуже модно. Всюди впроваджуються енергозберігаючі технології, для будівельної основи використовуються перероблені матеріали. Саме такі показники має будинок на колесах в 31,5 кв. метрів. А його мобільність дозволяє господарям вирушити в подорож із домашнім комфортом.

Інтер’єр включає в себе вітальню з багатофункціональними меблями і просторим кутовим диваном, в якому, з метою економії простору, «заховані» ящики для зберігання речей.

На кухні також достатньо місця для приготування їжі. У ванній кімнаті знаходяться раковина, компостний туалет і повнорозмірна душова кабінка. Наверх, до ліжка, можна дістатися сходами, складеними з ящиків.

Дах покрито листами чорного гофрованого металу. На ньому ж встановлено сонячні панелі, що повністю забезпечують житло електроенергією. У мобільному будинку знаходиться 200-літрова ємність, куди потрапляє вода після опадів. Встановлена ​​система, очищає воду, роблячи її питною. Опалення будинку здійснюється за рахунок нагрівача Dickinson 9000 propane heater і дров’яної печі, що робить комфортним проживання в будинку в зимовий період.

Джерело: novate.ru

, , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно