Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Будинок на краю поля в Австралії

 

Бюро Atelier Andy Carson помістило свій новий проект якраз між сільськогосподарськими угіддями і береговою лінією в австралійському штаті Новий Південний Уельс. Вийшло незвично.
Замовники будинку – Бо Нельсон (дочка художнього мецената Джудіт Нельсон і мільярдера Керрі Нельсона) і її чоловік Джеффрі Сімпсон в ході обговорення проекту з архітекторами дали чітке визначення того, як вони хочуть бачити свій будинок, розповівши про свій стиль життя ісмакові переваги. Чи не чужа світу архітектури та дизайну пара хотіла елегантне і комфортне житло для себе і маленький будинок на дві спальні для гостей.

Архітекторам дісталася ділянка на вершині пагорба площею 150 акрів, де хребет ущелини зустрічається з океаном, що надихнуло їх на створення паряться ізольованою минималистичной конструкції будинку.Всі будова як би обгорнуте навколо об’єкту, що охороняється двору, а його відгалужені воронкоподібні сектора, підтримувані ніжками-колонами, виходять на зелені пасовища і загони для молочних корів з одного боку і на скелі і океан з іншого.

Замість того щоб, як це зараз прийнято, зробити стіни повністю зі скла, архітектори створили будинок, що здається зовні ізольованим від зовнішнього світу, додавши до цього втоплені вікна.У підсумку все життя вдома відбувається всередині, обертаючись навколо саду з басейном.

В обробці будинку використані тільки натуральні матеріали: дерево і камінь. В інтер’єрі багато повітря, а з меблів лише найнеобхідніші предмети.З панорамного вікна кімнати, що виходить на океан, можна спостерігати за штилем і буйством водної стихії. З іншого – милуватися широкими пасовищами і волохатими пагорбами.

Архітектор Енді Карсон створив сімейний будинок, що не зливається з ландшафтом, але гармонійно вписався в нього.

Джерело: admagazine.ru

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно