Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Будинок на соснах в США

18129.jpg
 

Манхеттенська студія JacobsChang спроектувала цей невеликий будинок площею всього 33 м2 для клієнтів, які потім побудували його самі за допомогою друзів.
Дерев’яна однокімнатна хатина під назвою Half-Tree House ( «Дім півдерева») знаходиться в лісах Баррівіль в ста кілометрах від Нью-Йорка.

Завдання, незважаючи на площу житла, була не найпростішим, так як бюджет становив лише $ 20 000.Також потрібно спроектувати все так, щоб будинок змогли побудувати два аматора. Ще одна складність полягала в топографії місцевості – будинок знаходиться на похилій площині.

Щоб уникнути робіт з укладання фундаменту з бетоном і підпорами, конструкцію з одного боку підняли в повітрі і використовували блізрастущіе дерева в якості опори.

З одного боку бетонну основу будинку вбудовано в землю, тоді як інший край підтримується деревами за допомогою системи якорения Garnier Limb, розробленої спеціально для будинків на деревах.До стовбурах стіни кріпляться за допомогою металевих елементів, які підтримують весь дерев’яний каркас будівлі.

«Garnier Limb – це запатентований ковзне з’єднання, що дозволяє конструкції і дереву не залежати один від одного», – пояснюють архітектори.

Усередині все гранично мінімалістично: ліжко з антимоскітної сіткою, крісло і невелика зона для приготування їжі з дров’яної грубкою. Для внутрішнього оздоблення використовували сосну, в достатку росте на ділянці 24 га, що належить власникам будинку.Фасад оброблений традиційної скандинавської смолою, що надає дереву благородний темний колір. Усередині стіни пофарбували в білий, щоб створити гарний контраст. Єдність з природою забезпечують три поворотних вікна від підлоги до стелі, одне з яких служить вхідними дверима.

За словами архітекторів, будинок побудували за уїк-енд в кращих традиціях колективного будівництва Нової Англії.

Джерело: djournal.com.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно