Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Будинок на вершині гори в Китаї

18334.jpg
 

Архітектори бюро RSAA перебудували стару хату в віддаленій китайській селі і перетворили його в комфортне житло.
Цей невеликий будинок, що розташувався на вершині гори, знаходився в запустінні протягом 10 років. Архітекторам необхідно було відродити будівництво і зробити її придатною для життя.

В першу чергу вони розширили простір за рахунок додавання нових “вигинів”.З декількох сторін будинок вже був відкритий природі завдяки своїм плавним формам, і автори проекту вирішили додати ще одне таке крило з західної сторони, щоб стати ближче до фактурної горі, і з південної – щоб збільшити житлову площу.

Потім вони поєднали традиційну дах з цим обтічним простором і покрили її сірої плиткою унікальної форми, яка візуально пов’язує цей будинок з китайською селом.Атріум між двома частинами будинку, що був колись строго внутрішнім простором, тепер перетворився в милий дворик під відкритим небом.

Ще одне важливе доповнення до будинку: архітектори хитро змішали внутрішній простір будинку із зовнішнім, і таким чином старі і нові стіни перетнулися між собою. Оригінальні напівзруйновані стіни стали частиною інтер’єру.Всі головні зони будинку розташовані на першому поверсі, який гармонійно довершити напіввідкритій терасою. Звідти відкривається приголомшливий вид на гори і село.

Архітектори по-справжньому зворушливо поставилися до історії цього будинку.Розібравши одну зі старих, зношених стін, вони зберегли оригінальні цеглини. Потім, коли був зведений новий фундамент і з’явилася нова сталева конструкція, вони використовували ці старі цеглини, які склалися в органічний малюнок стіни.

Джерело: admagazine.ru

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно