Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Будинок-невидимка: споруда з дзеркальним фасадом, “зливається” з природою

18029.jpg
 

В лісистих околицях мексиканського міста Монтеррей з’явився незвичайний будинок.
Випадковим перехожим не так вже й просто помітити його, адже через свого дзеркального фасаду споруда практично невидима. Натомість господарі, перебуваючи всередині будинку, можуть безперешкодно насолоджуватися пишною зеленню крізь прозоре скло.

Архітектор Тетяна Більбао (Tatiana Bilbao) стала автором проекту «Лос Терренос» ( «Los Terrenos»). Замовник надав в розпорядження Тетяни ділянку площею 2200 квадратних метрів.Вона вирішила підійти до справи нестандартно і замість одного будинку спроектувала три: вітальню з дзеркальним фасадом, спальню, побудовану з цегли, і ще одна структура з натурального дерева поки знаходиться в стадії розробки.

Найбільший інтерес представляє вітальня з кухнею та їдальні. Справа в тому, що практично повністю будівлю зроблено з металевого каркаса і скла.Перебуваючи всередині будівлі, господарі можуть безперешкодно насолоджуватися прекрасним видом, адже прозорі скла як би стирають кордони між внутрішнім простором і навколишньою природою. Мінімалістський інтер’єр компенсує прекрасний екстер’єр.

Ну а зовні будинок практично непомітний для випадкових подорожніх, адже він має дзеркальний фасад, що відображає соковиту зелень лісу. Форма даху імітує обриси вершини прилеглої гори.

Джерело: novate.ru

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно