Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Будинок площею 10 кв. метрів: чому жінка з доброї волі змінила особняк на контейнер

16757.jpg
 

Відносно недавно американка Бренда Келлі дуже здивувала своїх сусідів. З комфортного великого особняка жінка перебралася жити в металевий контейнер, який поставила поруч з будинком.
Спочатку все перешіптувалися, гадаючи, в чому ж справа. Але все прояснилося тоді, коли Бренда запросила сусідів до себе на ділянку і розкрила свій секрет.

За професією Бренда Келлі (Brenda Kelly) – дизайнер інтер’єрів.Вона не боїться експериментувати і постійно шукає нові форми втілення своїх ідей. Коли ж їй на очі потрапив морський контейнер, Бренда загорілася ідеєю обладнати його під житловий простір.Більш того, дизайнер вирішила сама переселитися в контейнер, щоб краще зрозуміти, як необхідно організувати планування, щоб було функціонально і комфортно.

Довжина контейнера, в якому оселилася Бренда Келлі, становить 6 метрів, а площа – 10 квадратних метрів. Там, де знаходиться зона кухні, жінка повісила високі шафи. Міні-холодильник прихований під робочою поверхнею.

Зона вітальні розташована трохи на узвишші. Диван при необхідності можна розкласти. Також всередині нього є додаткове місце для зберігання речей.

Місце для сну знаходиться прямо під диваном.Висота міні-спальні всього 1 метр, але цього достатньо, щоб заповзти на м’яке ліжко і не вдаритися головою.

У санвузлі є компостний туалет, раковина і душова кабіна. Стеля Бренда вирішила зробити напівпрозорим, щоб всередину надходив природне світло.

Джерело: novate.ru

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно