Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Будинок розміром з контейнер, якому знайдеться місце навіть на крихітному дачній ділянці

 

В останні роки все більшої популярності набирають суперкомпактні дачні будинки. Досить складно зрозуміти, звідки і чому пішла така дивна мода, але не визнати всіх достоїнств таких будиночків просто неможливо.
Студія New Frontier Tiny Homes вже не перший рік конструює компактне житло для життя і відпочинку.Проте, до недавнього часу компанія не створювала повноцінного компактного житла, яке можна було б використовувати за прямим призначенням протягом тривалого періоду часу. Саме таким будинком і став Cornelia.Конструкція розміром з морської контейнер має всього необхідне для комфортного життя в будь-яку пору року, навіть взимку.

Зазирнувши всередину Cornelia, складно повірити, що все це поміщається в контейнері!Тут є загальна кімната, яка виконує функції вітальні, офісу, їдальні. Є кухня і повноцінний санвузол з душовою кабінкою та туалетом. Нарешті, є спальне місце для двох осіб. Воно знаходиться в загальній кімнаті на полиці.Потрапити туди можна за допомогою звичайних сходів. Всі приміщення висвітлюється світлодіодними ліхтарями, має опалення і всі інші комунікації, будь то гаряча вода, каналізація, телефон та інтернет.

Такий будиночок міг би стати ідеальним рішенням для дачної ділянки. Крім присутності повного комплексу утилітарних рішень, Cornelia також дуже красивий. Усередині будинок оброблений деревом від підлоги до стелі. У нього досить великі вікна, з яких відкривається прекрасний вид на околиці (або ділянка). Крім того у будинку прозорі двері.Якщо ж хочеться більше конфіденційності, можна встановити жалюзі.

Будиночок може бути перевезений цілком з однієї ділянки на іншу. Монтаж конструкції займає не більше одного дня роботи. Габарити житла становлять 7.3х2.6 метра.Надається будинок з повним обладнанням кухні та ванної кімнати. Жити в такому може до чотирьох чоловік.

Джерело: novate.ru

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно