Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Будинок із зеленим дахом у В’єтнамі

13586_slider
 

Студія Vo Trong Nghia architects реалізувала незвичайний проект будинку зі справжніми «висячими садами» на даху.

Головна вимога замовників стосувалася не самого будинку, а його оточення. Вони хотіли, щоб їх житло потопало в зелені садів. Архітектори та дизайнери з Vo Trong Nghia підійшли до питання креативно і посадили дерева не тільки на ділянці, а й на даху самого будинку.

Завдання ускладнювалось тим, що, за вимогами місцевої влади, дахи всіх будинків у районі мінімум на 60% повинні бути покриті матеріалами з кераміки. Кольори покриттів також строго регламентовані – вони можуть бути виключно сірими або теракотові.

Оскільки дах будинку спроектовано пласким, в якості покриття вирішили використовувати нетрадиційну черепицю, якою оброблені дахи майже всіх будівель в околиці, а плитка сірого кольору також вписується в категорію матеріалів з кераміки.

Дах зроблено ступінчастим, як знамениті висячі сади. Частина кожного рівня зайнята рослинністю, що включає чагарники і великі тропічні дерева, а частина – покритими плиткою доріжками. Власники активно використовують площу даху для активних ігор, вечірок і відпочинку. Крім того, з висоти двоповерхового будинку відкриваються чудові краєвиди на гори і море.

Джерело: superdom.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно