Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Будинок № 2 ЖК Krona Park введений в експлуатацію!

 

З радістю повідомляємо, що для будинку № 2 житлового комплексу Krona Park проведені всі необхідні перевірки, підготовлено технічні паспорти БТІ, а також отримані документи від Державної архітектурно-будівельної інспекції України, що підтверджують введення будинку вексплуатацію.
Новий будинок складається з трьох секцій різної висотності. Перші поверхи призначені для об’єктів соціально-побутової інфраструктури, на решті поверхів розміщені 209 квартир.Будівництво об’єкта здійснювалося за каркасно-монолітною технологією відповідно до високих міжнародних стандартів для багатоквартирного житлового будинку. Зовнішні стіни споруджені з керамічної цегли, стіни утеплені з використанням мінеральної вати.У квартирах встановлені металопластикові вікна європейської якості з двокамерними склопакетами, вхідні двері, радіатори опалення та лічильники (води і електрики).Поруч з житловим комплексом функціонує автономна котельня, яка забезпечує будинку теплом і гарячою водою.

ЖК «Крона Парк» – комплекс бізнес-класу в місті Бровари. Два будинки різної поверховості – від 11 до 16, розташовані практично в сосновому бору.У ЖК встановлена система контролю доступу. Поруч розташований великий парк з пішохідними і велодоріжками, спортивними та дитячими майданчиками, а також зоною для вигулу і дресирування собак. А через дорогу від комплексу знаходиться хвойний ліс.

І при цьому вся необхідна інфраструктура знаходиться в межах пішої прогулянки, а дорога до Києва буде займати близько 15 хвилин. На території комплексу буде розміщено власна інфраструктура і 5-ти рівневий сучасний паркінг.

Джерело: kronapark.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно