Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

“Будівельна амністія” запрацює з вересня – ДАБІ

 

“Будівельна амністія” для самобудів класу СС1, побудованих до 2015 року, прийнята Верховною Радою в березні 2018 року, запрацює з вересня, повідомив глава Державної архітектурно-будівельної інспекції (ДАБІ) Олексій Кудрявцев.
“Кожне п’яте звернення (до ДАБІ – ІФ) – з приводу” будівельної амністії “. Ми зробимо все, щоб до 1 вересня вона почала працювати. На жаль, підзаконні акти підготовлені несвоєчасно, але зараз ми вже – на фінішній прямій, тиждень-два – і вони будуть виходити “, – сказав А.Кудрявцев на прес-брифінгу в четвер.

Як повідомлялося раніше, закон “Про внесення змін до закону України” Про регулювання містобудівної діяльності “щодо продовження терміну прийняття в експлуатацію об’єктів будівництва, споруджених без дозволу на виконання будівельних робіт, прийнятий 22березня 2018 року.

Закон встановлює безстрокову легалізацію самобудів класу СС1. Орган державного архітектурно-будівельного контролю зобов’язаний прийняти об’єкт в експлуатацію після технічного обстеження протягом 10 днів з моменту подачі заяви.

Дія закону поширюється на індивідуальні житлові будинки, садові, дачні будинки загальною площею до 300 кв. м, а також господарські (присадибні) будівлі і споруди загальною площею до 300 кв.м (побудовані в період з 5 серпня 1992 по 9 квітня 2015 року); будівлі і споруди сільськогосподарського призначення (побудовані до 12 березня 2011 року).

Джерело: interfax.com.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно