Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Будівельні гіпермаркети підключаються до держпрограмі з енергоефективності

6415.jpg
 

Тепер населення зможе отримати консультацію за програмою, інформацію як нею скористатися, які енергоефективні матеріали вибрати і взяти кредит на термомодернізацію власних приміщень безпосередньо в будівельних гіпермаркетах.

Голова Держенергоефективності Сергій Савчук вважає, що партнерські відносини між державними банками та мережами роздрібної продажу енергоефективного обладнання і матеріалів сприяють створенню ринкових умов для виконання Державноїпрограми з енергоефективності.

«Адже це не тільки допомагає донести інформацію про умови участі в програмі до якомога більшої кількості українців, а й значно спрощує саму процедуру отримання енергоефективного кредиту», – зазначив голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

«Партнерство з таким потужним рітейлером як« Леруа Мерлен Україна », безумовно, дозволить залучити до Державної програми енергоефективності ще більша кількість українців, готових жити в незалежній країні.А наше завдання, як державного банку, допомогти їм у цьому », – підкреслив голова правління« Укргазбанку »Кирило Шевченко.

Джерело: budport.com.ua

, , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно