Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Будівельні підприємства України збільшили обсяги робіт

14494.jpg
 

Будівельні підприємства України в січні-вересні 2016 року збільшили обсяги робіт у порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 13,2% – до 43,9 мільярда гривень, повідомила Державна служба статистики України.

Зокрема, за даними Держстату, обсяги робіт з будівництва будівель за звітний період збільшилися на 15% – до 23 мільярдів гривень. Роботи з будівництва житлових будинків збільшилися на 13,4%, до 12 мільярдів гривень, з будівництва нежитлових будівель – на 17%, до 11 мільярдів гривень. Обсяги робіт із будівництва інженерних споруд зросли на 11,1% – до 21 мільярда гривень.

Згідно з повідомленням, роботи з нового будівництва, реконструкції та технічного переозброєння в січні-вересні склали 82% від загального обсягу, в той час як роботи з капітального та поточного ремонту – 9,1% і 8,9% відповідно.

Також повідомляється, що будівельні підприємства Києва за звітний період збільшили обсяги робіт на 21,6% – до 10 мільярдів гривень, виконавши 24,4% від загального обсягу робіт в країні.

Дані наводяться без урахування тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та Севастополя, а також частини зони проведення антитерористичної операції.

Джерело: unian.net

, , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно