Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Будівельні підприємства України збільшили обсяги робіт майже на 25%

17299.jpg
 

Будівельні підприємства Києва за звітний період виконали 26,1% від загального обсягу робіт в країні.
Будівельні підприємства України в січні-червні 2017 року збільшили обсяги робіт у порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 24,6% – до 36 мільярдів гривень, повідомила Державна служба статистики України.

Зокрема, за даними Держстату, обсяги робіт з будівництва будівель за звітний період збільшилися на 21,2% – до 19,35 мільярда гривень, в тому числі з будівництва житлових будинків – на 16,5%, до 10,17 мільярда гривень, по будівництву нежитлових будівель – на 27,3%, до 9,18 мільярдагривень. Роботи по будівництву інженерних споруд зросли на 28,7% – до 16,69 мільярда гривень.

У Держстаті відзначають, що роботи з нового будівництва, реконструкції та технічного переозброєння в січні-червні склали 89,5% від загального обсягу, в той час як роботи з капітального та поточного ремонту – 11,1% і 9,4% відповідно.

Згідно з повідомленням, будівельні підприємства Києва за звітний період збільшили обсяги робіт на 29,7% – до 9,42 мільярда гривень, виконавши 26,1% від загального обсягу робіт в країні.

У повідомленні Держстату відзначається, що зазначені дані наводяться без урахування тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та Севастополя, а також частини зони проведення антитерористичної операції.

Джерело: unian.net

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно