Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Будівельні підприємства України збільшили обсяги робіт майже на 20%

16855.jpg
 

Будівельні підприємства Києва за звітний період збільшили обсяги робіт на 23,7% – до 3,7 мільярда гривень, виконавши 26,1% від загального обсягу робіт в країні.
Будівельні підприємства України в січні-березні 2017 року збільшили обсяги робіт у порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 19,4% – до 14,2 мільярда гривень, повідомила Державна служба статистики України.

Зокрема, за даними Держстату, обсяги робіт з будівництва будівель за звітний період збільшилися на 24,4% – до 8,18 мільярда гривень, в тому числі з будівництва житлових будинків – на 23,4%, до 4,6 мільярда гривень, по будівництву нежитлових будівель – на 25,8%, до 3,56 мільярдагривень. Роботи по будівництву інженерних споруд зросли на 13,2% – до 5,99 мільярда гривень.

У Держстаті відзначають, що роботи з нового будівництва, реконструкції та технічного переозброєння в січні-березні склали 82,8% від загального обсягу, в той час як роботи з капітального та поточного ремонту – 8,5% і 8,7% відповідно.

Згідно з повідомленням, будівельні підприємства Києва за звітний період збільшили обсяги робіт на 23,7% – до 3,7 мільярда гривень, виконавши 26,1% від загального обсягу робіт в країні.

У повідомленні Держстату відзначається, що зазначені дані наводяться без урахування тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та Севастополя, а також частини зони проведення антитерористичної операції.

Джерело: unian.net

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно