Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Будівельні підприємства України збільшили обсяги робіт на 23%

18548.jpg
 

Будівельні підприємства Києва виконали 25,2% від загального обсягу робіт в країні.
Будівельні підприємства України в січні-листопаді 2017 року збільшили обсяги робіт у порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 22,5% – до 84,4 мільярда гривень, повідомила Державна служба статистики України.

Зокрема, за даними Держстату, обсяги робіт з будівництва будівель за звітний період збільшилися на 18% – до 42,45 мільярда гривень, в тому числі з будівництва житлових будинків – на 12,3%, до 20 мільярдів гривень, з будівництва нежитлових будівель – на 23,9%, до 22,36 мільярдагривень. Роботи по будівництву інженерних споруд зросли на 27,6% – до 41,95 мільярда гривень.

У Держстаті відзначили, що роботи з нового будівництва, реконструкції та технічного переозброєння в січні-листопаді склали 74,8% від загального обсягу, в той час як роботи з капітального та поточного ремонту – 15,4% і 9,8% відповідно.

Згідно з повідомленням, будівельні підприємства Києва за звітний період збільшили обсяги робіт на 31,3% – до 21,3 мільярда гривень, виконавши 25,2% від загального обсягу робіт в країні.

У повідомленні Держстату відзначається, що зазначені дані наводяться без урахування тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та Севастополя, а також частини зони проведення антитерористичної операції.

Джерело: unian.net

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно