Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Будівельні підприємства України збільшили обсяги робіт на 21%

16649.jpg
 

Будівельні підприємства Києва за звітний період збільшили обсяги робіт на 29,2% – до 2,195 мільярда гривень, виконавши 26,2% від загального обсягу робіт в країні.
Будівельні підприємства України в січні-лютому 2017 року збільшили обсяги робіт у порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 21% – до 8,4 мільярда гривень, повідомила Державна служба статистики України.

Зокрема, за даними Держстату, обсяги робіт з будівництва будівель за звітний період збільшилися на 23,9% – до 4,67 мільярда гривень, в тому числі з будівництва житлових будинків – на 23,4%, до 2,66 мільярда гривень, по будівництву нежитлових будівель – на 24,7%, до 2 мільярдівгривень. Роботи по будівництву інженерних споруд зросли на 17,6% – до 3,712 мільярда гривень.

У Держстаті відзначають, що роботи з нового будівництва, реконструкції та технічного переозброєння в січні-лютому склали 83,5% від загального обсягу, в той час як роботи з капітального та поточного ремонту – 7,8% і 8,7% відповідно.

Згідно з повідомленням, будівельні підприємства Києва за звітний період збільшили обсяги робіт на 29,2% – до 2,195 мільярда гривень, виконавши 26,2% від загального обсягу робіт в країні.

У повідомленні Держстату відзначається, що зазначені дані наводяться без урахування тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та Севастополя, а також частини зони проведення антитерористичної операції.

Джерело: unian.net

,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно