Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Будівельні роботи в Україні скоротилися на 21%

7663.jpg
 

Будівельні підприємства України в січні-жовтні 2015 скоротили обсяги робіт порівняно з аналогічним періодом минулого року на 20,8% – до 40,6 мільярда гривень, повідомила Державна служба статистики України.

Зокрема, за даними Держстату, обсяги робіт з будівництва будівель за 10 місяців поточного року скоротилися на 16,1% – до 20,5 мільярда гривень, зокрема по будівництву житлових будівель – на 4,1%, до 10,6 мільярда гривень , з будівництва нежитлових будівель – на 26,7%, до 9,9мільярда гривень. Роботи з будівництва інженерних споруд скоротилися на 26,1%, до 20,1 мільярда гривень.

У Держстаті відзначають, що роботи з нового будівництва, реконструкції та технічного переозброєння у січні-жовтні склали 80,7% від загального обсягу, у той час як роботи з капітального та поточного ремонту – 10,9% і 8,4% відповідно.

Згідно з повідомленням, будівельні підприємства Києва за звітний період знизили обсяги робіт на 20% – до 8,9 мільярда гривень, виконавши 22% від загального обсягу робіт у країні.

У повідомленні Держстату наголошується, що зазначені дані наводяться без урахування тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та Севастополя, а також частини зони проведення антитерористичної операції.

Джерело: economics.unian.net

, ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно