Будівництво аутлет-містечка на Троєщині заморозили

Будівництво аутлет-містечка на вул. Братиславська, 52-б (ринок “Троєщина”) в Києві площею 6 тис. Кв. м заморожено, повідомили агентству “Інтерфакс-Україна” в архітектурній студії DK.
“На локації залили фундамент, але проект поки заморожений, в цьому році закінчено точно не буде”, – зазначив співрозмовник агентства.
Згідно з даними консалтингової компанії UTG, аутлет-містечко “Троєщина” планували відкрити в 2018 році.
Аутлет-містечко передбачає 36 двоповерхових павільйонів площею 100-200 кв. м кожен, а його інфраструктура буде включати павільйон для виставок і конференцій, кафе, паркування на 80 машиномісць.”Передбачається переміщення торгівлі з одноповерхових” холодних “наметів в двоповерхові торгові павільйони, де на першому поверсі – торговий зал, а на другому може розташовуватися склад, офіс, гуртожиток для персоналу або все вищеперелічене разом”, – йдеться на сайті DK.
За даними веб-сайту компанії DK, інвестором проекту виступає Микола Єрмаков.
Згідно з інформацією КМДА про оренду комунальної землі, ділянку під забудову на вул. Братиславській, 52-б орендує ТОВ “ОГМ Будсервіс” (Київ).Площа ділянки становить 0,6 га, цільове призначення – будівництво та експлуатація виробничої бази, орендна ставка – 2%.
ТОВ “ОГМ Будсервіс” зареєстровано в 1997 році, займається будівництвом житлових і нежитлових будівель, статутний капітал складає 10 тис. Грн.За даними Держреєстру, власниками ТОВ є Алла і Марина Єрмакова (70% і 30% відповідно).
Архітектурна студія DK створена в 2005 році, надає послуги з архітектурного планування.Архітекторами компанії вказані Володимир Свечников, Дмитро Чулков і Катерина Єрмакова.
За даними Держреєстру, Н.Єрмаков, який виступає інвестором проекту, також є директором іншої будівельної компанії – ТОВ “ОГМ Будсервіс ЛТД” (Київ) з статутним капіталом 30,5 тис. Грн. Власницею ТОВ вказана А.Ермакова.
Джерело: interfax.com.ua
Возможно, Вам также будет интересно
Як зменшити рахунки за опалення: сім кроків до тепла в будинку У Києві новий постачальник електроенергії