Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Будівництво аутлет-містечка на Троєщині заморозили

19017.jpg
 

Будівництво аутлет-містечка на вул. Братиславська, 52-б (ринок “Троєщина”) в Києві площею 6 тис. Кв. м заморожено, повідомили агентству “Інтерфакс-Україна” в архітектурній студії DK.
“На локації залили фундамент, але проект поки заморожений, в цьому році закінчено точно не буде”, – зазначив співрозмовник агентства.

Згідно з даними консалтингової компанії UTG, аутлет-містечко “Троєщина” планували відкрити в 2018 році.

Аутлет-містечко передбачає 36 двоповерхових павільйонів площею 100-200 кв. м кожен, а його інфраструктура буде включати павільйон для виставок і конференцій, кафе, паркування на 80 машиномісць.”Передбачається переміщення торгівлі з одноповерхових” холодних “наметів в двоповерхові торгові павільйони, де на першому поверсі – торговий зал, а на другому може розташовуватися склад, офіс, гуртожиток для персоналу або все вищеперелічене разом”, – йдеться на сайті DK.

За даними веб-сайту компанії DK, інвестором проекту виступає Микола Єрмаков.

Згідно з інформацією КМДА про оренду комунальної землі, ділянку під забудову на вул. Братиславській, 52-б орендує ТОВ “ОГМ Будсервіс” (Київ).Площа ділянки становить 0,6 га, цільове призначення – будівництво та експлуатація виробничої бази, орендна ставка – 2%.

ТОВ “ОГМ Будсервіс” зареєстровано в 1997 році, займається будівництвом житлових і нежитлових будівель, статутний капітал складає 10 тис. Грн.За даними Держреєстру, власниками ТОВ є Алла і Марина Єрмакова (70% і 30% відповідно).

Архітектурна студія DK створена в 2005 році, надає послуги з архітектурного планування.Архітекторами компанії вказані Володимир Свечников, Дмитро Чулков і Катерина Єрмакова.

За даними Держреєстру, Н.Єрмаков, який виступає інвестором проекту, також є директором іншої будівельної компанії – ТОВ “ОГМ Будсервіс ЛТД” (Київ) з ​​статутним капіталом 30,5 тис. Грн. Власницею ТОВ вказана А.Ермакова.

Джерело: interfax.com.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно