Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Будівництво дороги в Жуляни може знищити унікальну зелену зону Києва

2322.jpg
 

Програмою економічного і соціального розвитку Києва на 2015 рік запланована прокладка дороги в аеропорт «Київ», що призведе до знищення Совської балки і Совських ставків.

Про це заявила депутат Київради Тетяна Меліхова.

«Цю дорогу, незважаючи на активні протести громадськості, почали будувати в 2011 році до« Євро-2012 », вирубавши кілька тисяч дерев природного об’єкта Совської балки і Совських ставків.Ще тоді активісти вказували на недоцільність будівництва цієї дороги, так як вона не вирішує транспортних проблем міста і просто перемістить дорожні «пробки» в інше місце. Тепер цю дорогу хочуть добудувати, оскільки вона «висить», як недобудований об’єкт.Але в ній немає ніякого сенсу », – зазначила Меліхова.

Совські ставки – унікальний природний об’єкт міста Києва, з наявністю значної кількості рідкісних і червонокнижних видів, місце зупинки птахів під час міграцій.Ще в 2009 році вченими було розроблено наукове обґрунтування необхідності створення на території Совської балки і Совських ставків об’єкта природно-заповідного фонду.

«У всьому світі вже давно зрозуміли на гіркому власному досвіді, що будівництво нових автомобільних доріг всередині міста не призводить до зменшення« пробок ».Але чиновники КМДА досі цього не розуміють і замість розвитку громадського транспорту пропонують витрачати бюджетні кошти на будівництво дороги сумнівної необхідності, знищуючи при цьому залишки природи Києва », – обурена депутат.

Загальна вартість будівництва дороги – 224 млн. Грн.

Раніше повідомлялося, що знайшли компанію для розробки проекту Міський кільцевої дороги.

Джерело: 100realty.ua

Возможно, Вам также будет интересно