Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Будівництво кожного другого об’єкта через два роки має оформлятися онлайн – Гройсман

16956.jpg
 

Кількість об’єктів, що оформляють початок і завершення будівництва в електронному вигляді, необхідно збільшити мінімум до 50% протягом двох років, вважає прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.
“Містобудівна сфера в Україні потребує подальшої дерегуляції. Ми вже впровадили в березні цього року шість електронних послуг, які дозволяють як почати, так і завершити будівництво об’єктів I-III категорій складності онлайн.Моя мета, щоб через два роки не менше 50% об’єктів починали будівництво і вводилися в експлуатацію онлайн. Це дуже амбітний показник, але я впевнений, ми впораємося “, – написав прем’єр на своїй сторінці в соцмережі Facebook в суботу.

За його даними, першим в Україні об’єктом будівництва, які оформили початок будівництва в електронному вигляді, став індивідуальний житловий будинок в с. Великі Гаї Тернопільської області.

“Власник будівництва оформив документи через інтернет без єдиного відвідування органів державної архітектурної інспекції, без черг і зловживань.Обмежені години прийому в установах також не завадили – декларація про готовність була подана о 23:30 “, – зазначив глава українського уряду.

Джерело: interfax.com.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно