Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Будівництво «нашумілого» інноваційного парку зупинено

753.jpg
 

Девелопер прийняв таке рішення через невиконання зобов’язань столичною владою.
Будівництво інноваційного парку Bionic Hill у Києві припинено. Про це повідомив Василь Хмельницький, народний депутат і фактичний власник девелоперської компанії UDP, яка реалізовувала цей проект.

За його словами, це пов’язано з тим, то київська влада ніяк не може виконати свою частину зобов’язань з реалізації цього проекту, а саме – підвести інженерні комунікації і прокласти дорогу до ділянки. Пояснюючи це відсутністю грошей у бюджеті міста.

За словами Хмельницького, зараз команда Bionic Hill аналізує можливість відкриття інноваційного парку в одному з обласних центрів України. «Якщо так трапиться – цей приклад підштовхне столицю і розвіє сумніви.Я впевнений, що рано чи пізно у Києва буде свій інноваційний парк », – зазначив депутат-девелопер.

Відзначимо, що Василь Хмельницький в 2007 році став народним депутатом за списком «Партії регіонів», а компанію UDP, де він є головним акціонером, при Януковичі називали близькою до «Сім’ї» Не дивно, що зі зміною влади у неї виникли труднощі з розумінням збоку чиновників столичної адміністрації.

Джерело: 100realty.ua

Возможно, Вам также будет интересно