Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Будівництво нової кільцевої дороги активізує забудову передмістя

vtoraya-kolcevaya-doroga
 

Транспортна доступність – один із ключових чинників, що впливають на ціну і ліквідність житла. Ті населені пункти, які потраплять в «кільце» нової дороги залучать ще більшу увагу забудовників, а ціни на вже наявну там нерухомість можуть вирости. Таку думку озвучила Ганна Іскіердо, директор проектної компанії «АИММ-ГРУП».

«У розвинених країнах світу стрімкий розвиток ринку нерухомості в передмісті спостерігається в разі, якщо міста з’єднують залізничним сполученням із лінією метро великого міста. Тоді такі населені пункти стають ще більш привабливими для покупців, у яких не вистачає бюджету на покупку житла в столиці або вони хочуть жити далеко від мегаполісу. У сьогоднішніх українських реаліях, навіть будівництво нових транспортних артерій стане стимулом до зростання інтересу девелоперів до освоєння земельних ділянок, які виявляться в «кільці». Попит серед покупців також виросте, оскільки в довгостроковій перспективі, кордони між передмістям і столицею зітруться. Зростання попиту, відповідно, повисить і ціни на квадратні метри», – вважає експерт.

Найбільш перспективними в плані розвитку ринку нерухомості фахівець називає такі міста: Вишневе, Буча, Ірпінь, Вишгород, Боярка, Бровари. Також можуть з’явитися багатоквартирні будинки в наближених до столиці селах: Тарасівка, Крюковщина, Гатне, Міла, Дмитрівка, Погреби, Зазим’я та інші.

Джерело: 100realty.ua

, , , , , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно