Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Будівництво Подільсько-Вигурівської гілки метрополітену обійдеться в 31,5 млрд грн

9962.jpg
 

Влада Києва оцінюють вартість будівництва Подільсько-Вигурівської гілки столичного метрополітену в 31,5 млрд грн, свідчать дані плану заходів на 2016-2018 рр.по реалізації стратегії розвитку Києва до 2025 року, закріпленого розпорядженням Київської міськдержадміністрації (КМДА) №100 від 26 лютого 2016 року.

У документі вказується, що будівництво лінії дозволить поліпшити транспортне сполучення з масивами Троєщина, Лісовий, Воскресенка, Райдужний, а також майбутньої забудовою Русанівських садів, зробивши їх більш привабливими для проживання.

Згідно з планом, у 2016 році на будівництво гілки планується витратити 635 млн грн, в 2017-м – 540 млн грн, в 2018-му – 2,692 млрд грн за рахунок бюджету міста, власних коштів метрополітену та інших джерел.

Як повідомлялося, перша черга Подільсько-Вигурівської лінії буде складатися з шести станцій: «Глибочицька» (пересадка на «Лук’янівську»), «Подільська» (пересадка на «Тараса Шевченка»), «Суднобудівний» (на Рибальському острові), «Труханів острів »,« Затока Десенка »,«Райдужна». Надалі ця лінія буде продовжена на Троєщину вздовж проспекту Маяковського, а від Лук’янівки через вокзал Київ-Пасажирський до аеропорту «Київ» в Жулянах.

У 2013 році очолював КМДА Олександр Попов заявляв про наміри влади Києва за сприяння Зовнішекономбанку Росії залучити кредит на суму $ 700 млн для будівництва першої черги метро на Троєщину, однак цього не сталося.

Будівництво Подільського мостового переходу, за яким також буде проходити зазначена гілка метро, ​​було розпочато в кінці 2003 року. Спочатку його вартість оцінювалася в $ 500 млн.

Програма соціально-економічного розвитку Києва на 2016 рік передбачає виділення КП «Київський метрополітен» 879,5 млн грн на будівництво четвертої лінії столичного метрополітену від вул. Великій окружній до житлового масиву Троєщина.

Столичний метрополітен в лютому поточного року оголосив тендер на закупівлю проектних робіт (стадія техніко-економічного обґрунтування) з будівництва четвертої лінії метро.

Джерело: abcnews.com.ua

, ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно