Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Будівництво в Україні подорожчало майже на 18%

19077.jpg
 

Ціни на будівельно-монтажні роботи в сфері будівництва інженерних споруд зросли на 22,8%, у сфері будівництва нежитлових будівель – на 18,7%.
Ціни на будівельно-монтажні роботи (БМР) в Україні в січні 2018 року по порівнянні з аналогічним періодом 2017 року зросли на 17,5%, повідомляє Державна служба статистики.

За даними Держстату, найбільше зросли ціни на будівельно-монтажні роботи в сфері будівництва інженерних споруд – на 22,8%, а також в сфері будівництва нежитлових будівель – на 18,7%.Найменше збільшилася вартість будівельно-монтажних робіт в сфері будівництва житлових будинків – на 16,4%.

При цьому вартість СМР в січні 2018 року по порівнянні з груднем 2017 року зросла на 2,6% (в грудні вартість по відношенню до листопада зросла на 1,3%).

Найбільше зростання цін на БМР в січні зафіксовано в сфері будівництва трубопроводів, комунікацій і ліній електропередач – на 3,7%.

У Держстаті відзначили, що дані наводяться без урахування тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим, Севастополя та частини зони проведення антитерористичної операції.

Джерело: unian.net

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно