Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Будівництво в Україні продовжує дорожчати

rossii31 (1)
 

Ціни на будівельно-монтажні роботи (БМР) в Україні в січні-лютому 2016 року порівняно з аналогічним періодом 2015 року зросли на 16%, повідомляє Державна служба статистики України.

Згідно з повідомленням, підвищення цін на БМР за підсумками двох перших місяців року зафіксовано в усіх сферах будівництва. За даними Держстату, найбільше зросли ціни на будівельно-монтажні роботи в сфері будівництва трубопроводів, комунікацій і ліній електропередач – на 25 %, а також у сфері зведення житлових будинків – на 19 %. Найменше збільшилася вартість будівництва комплексних промислових споруд – на 9,7 %.

При цьому вартість будівельно-монтажних робіт у лютому поточного року в порівнянні із січнем збільшилася на 0,1 %.

У Держстаті зазначили, що найбільше зростання цін у лютому зафіксовано у сфері будівництва трубопроводів, комунікацій і ліній електропередач – на 2 %. При цьому у сфері будівництва житлових будинків ціни зросли на 0,2 %. У сфері будівництва нежитлових будівель, комплексних промислових будівель і інших інженерних споруд ціни в лютому дещо знизилися в порівнянні із січнем.

За інформацією Держстату, дані наводяться без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим, Севастополя та частини зони проведення антитерористичної операції.

Джерело: economics.unian.net

, , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно