Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Будівництво моста через Керченську протоку знову подорожчало

98.jpg
 

Вартість транспортного переходу через Керченську протоку, який з’єднає Краснодарський край з Кримом, знову зросла.
Тепер будівництво оцінюється в суму від 283 190 000 000 рублів до 376 480 000 000 рублів залежно від варіанту реалізації проекту. Про це сьогодні на засіданні повідомив голова правління ГК «Автодор» Сергій Кельба.

За його словами, після розгляду 74 варіантів реалізації проекту, переважним був обраний Тузлинський маршрут (з використанням Тузлинської коси і насипний дамби).При цьому найдешевшим варіантом є поєднаний в двох рівнях міст (чотири смуги автомобільної дороги і два шляхи залізниці), найдорожчим варіантом є будівництво вантового автодорожнього моста і прокладка залізничного тунелю (чотири смугиавтодороги і два шляхи залізниці).

Заступник міністра транспорту Олег Бєлозьоров повідомив, що розглядаються різні варіанти фінансування будівництва, в тому числі залучення приватного фінансування, а також коштів Фонду національного добробуту, передає «Інтерфакс».

Спочатку міст оцінювався в 50 млрд рублів, але за дорученням влади почалася розробка проекту суміщеного авто-і ж / д мосту, тоді попередні оцінки підвищилися до 100 млрд рублів.Пізніше в Мінекономрозвитку повідомили, що на Керченський міст може бути виділено 155 млрд рублів. На початку травня проект уже оцінювався в 200 млрд рублів.

Повідомлялося, що заради фінансування транспортної інфраструктури в Криму уряд готовий пожертвувати портом Тамань і мостом через Лену. На думку чиновників, це вивільнить 112 млрд рублів.

Місяцем раніше уточнювалося, що до будівництва транспортного коридору через Керченську протоку можуть залучити китайців. Експерти вважають, що участь у проекті інвесторів з КНР «продиктовано політичними мотивами».Поява китайських компаній можна пояснити їх спробами зміцнити свій вплив у регіоні. Також про бажання брати участь у проекті заявили компанії з Південної Кореї.

Три дні тому стало відомо, що повноваження замовника моста можуть перейти від «Автодору» до РЖД.Однак остаточного рішення в цьому питанні поки немає. © Крим.net – ikrim.net

Джерело: ikrim.net

Возможно, Вам также будет интересно