Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Busov Hill став найкращим ЖК преміум-класу за результатами 2016 року

ZhK-Busov-Hill-viz-2-1
 

Нагороди присуджувалися кращим об’єктам житлової нерухомості Києва і Київської області в своєму класі за результатами рейтингування.

У категорії «Житлові комплекси преміум-класу» впевнену перемогу серед новобудов Києва здобув ЖК “Busov Hill”, споруджуваний біля Ботсаду на Печерську.

Житлові комплекси оцінювалися на підставі методології розробленої «Ukrainian Building Community» з використанням класифікатора нерухомості, запропонованого компанією City Development Solutions.

Конкурсна комісія враховувала понад 100 параметрів стосуються архітектури та концепції будівлі. Зокрема, кількість квартир в будинку і на поверсі, інноваційність використовуваних матеріалів і устаткування (від фасадних систем до лічильників ресурсів), обробку і різноманітність місць загального користування… До уваги бралися також особливості розташування, екологічна обстановка в мікрорайоні. Для житлових комплексів в категорії “преміум” враховувалися також особливості планувальних рішень: розміри кухонь, наявність санвузлів при кожній спальні, можливості для облаштування вбиралень.

Крім того, експерти вивчали показники надійності Забудовника, рівень його соціальної відповідальності, наявність всієї необхідної документації. Також конкурсна комісія проводила візуальний огляд будівель-претендентів на отримання премії.

«Ми раді, що професійна рада премії достойно оцінила використовувані нами матеріали і технології. Нагорода від Української Будівельної спільноти – важливий показник того, що ми знаходимося на вірному шляху. Будемо прагнути і новими об’єктами підтримувати високу планку, яку компанія «Житлобудінвест» задала проектом «Busov Hill», – зазначив під час вручення нагороди директор компанії-девелопера Ігор Клепач.

Джерело: busovhill.com.ua

, , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно