Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Бюджет проекту загальнонаціональної нормативно-грошової оцінки земель скорочений на 40 млн грн

 

Бюджет проекту по впровадженню загальнонаціональної нормативної грошової оцінки (НДО) земель сільськогосподарського призначення скорочений на 40 млн грн – до 308 млн грн.
“В цілому з держбюджету на ці роботи виділено 348 млн грн, але у нас не стоїть завдання освоїти всі, скоріше, навпаки.Тому кошторис вже зменшено більш ніж на 40 млн грн і, швидше за все, буде скорочено ще більше “, – написав перший заступник міністра аграрної політики і продовольства Максим Мартинюк на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

За його словами, проект передбачає створення цифрової оновленої бази даних про нормативну оцінку землі і надання доступу кожному користувачу до цієї інформації.

Після реалізації проекту отримати офіційну інформацію про оцінку землі можна буде через інтернет на публічній кадастровій карті, тоді як зараз необхідно замовляти технічну документацію, нести витрати – грошові та часові, а потім чекати поновленняданих в кадастрі. “Переваги: ​​для держави – більш точна оцінка ділянок, яка є базою для нарахування податків.Для власників земельних ділянок – впевненість в коректності оцінки конкретної ділянки, можливість не вірити на слово чиновнику, а розрахувати показник онлайн “, – повідомив перший заступник міністра.

Даний проект ініційований урядом України.В даний час проект на етапі оцифровки наявної бази даних про грунти для перекладу в онлайн функціоналу з розрахунку НДО по всій території України.Наступний крок – проведення досліджень грунту там, де будуть виявлені прогалини в даних про агровиробничої групі грунтів. Дедлайн проекту – 31 серпня.

Джерело: interfax.com.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно