Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Із хмарочосів у Нью-Йорку знімуть вивіски з ім’ям Трампа

Trump-Tower
 

Компанія Equity Residential планує демонтувати вивіски з ім’ям обраного президента США Дональда Трампа з фасадів трьох будівель в нью-йоркському районі Верхній Вест-Сайд.

Житловому комплексу, що перший носив назву Trump Place, відтепер присвоять іншу. Тепер три хмарочоси матимуть адреси: 140, 160 і 180 по бульвару Ріверсайд. З вимогою про перейменування виступили орендарі квартир. Більше 600 з них підписали відповідну петицію на сайті Change.org.

У документі, адресованому керівництву Equity Residential, люди вказали, що вони фактично з власної кишені платять за популяризацію імені та особистості мільярдера. Резиденти Trump Place закликали дисоціювати Equity Residential і будівлю, що належить компанії, комплекс з Дональдом Трампом. Вони відзначили, що бізнесмен некоректно ставиться до жінок, мігрантів і людей з обмеженими можливостями. Керівництво фірми погодилося виконати вимогу мешканців.

Тим часом в Trump Organization – компанії, що управляє девелоперським бізнесом Трампа, – заявили, що угода про перейменування комплексу була досягнута ще багато років тому.

Негативне ставлення до бренду Trump висловлюють багато жителів Нью-Йорка, відзначає видання. В Mansion Global відзначають, що це не дивно, з огляду на той факт, що на Манхеттені порядку 86 відсотків голосів були віддані за Хілларі Клінтон.

Згідно з опублікованими раніше даними ріелторської фірми Redfin, квартири, розташовані в будівлях під брендом Trump, сильно втратили в ціні за період проведення передвиборної кампанії Трампа. За версією Forbes, нью-йоркський хмарочос Trump Tower за рік до вересня 2016- го втратив у вартості близько 159 млн доларів.

Джерело: lenta.ru

, , , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно