Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

C липня 2016 в Україні набудуть чинності 19 нових національних будівельних стандартів

7923.jpg
 

Проекти розроблені з метою актуалізації завдань будівельної галузі та гармонізації з відповідними нормативними документами Європейського Союзу.

Дані національні стандарти регламентують технічні вимоги до будівництва залізничних і дерев’яних конструкцій, теплових мереж з використанням гнучких попередньо ізольованих труб з термостійких полімерних матеріалів, а також методів випробуваньцементів і заповнювачів.

“Метою вдосконалення нормативної бази у сфері будівництва є зменшення питомої ваги будівельних норм, обов’язкових до виконання і збільшення питомої ваги національних стандартів, добровільних до застосування», – сказав директор Департаменту зпитань проектування об’єктів будівництва, технічного регулювання та науково-технічного розвитку Дмитро Барзилович.

«Прийняття стандартів сприятиме подоланню технічних бар’єрів у торгівлі і підвищенні конкурентоспроможності національних виробників», – пояснив Дмитро Барзилович.

Документи будуть прийняті відповідними наказами Мінрегіону в грудні поточного року з набуттям чинності у липні 2016 року.

Національні стандарти розроблені технічними комітетами зі стандартизації відповідно до сфери компетенції за рахунок коштів Державного бюджету та суб’єктів господарювання.

Джерело: budport.com.ua

, , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно