Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Чарівний будиночок площею всього 78 кв.м

16490.jpg
 

У лісах Блакитного хребта (Blue Ridge Mountains) в штаті Північна Кароліна (США) на схилі розташований чарівний будинок.
Зовні будинок нагадує справжній теремок, та й усередині оформлений як казкове житло. Будиночок ідеально вписався в навколишній ландшафт.

Господарі, шанувальники творів в жанрі фентезі, побажали оселитися в будинку, який би відрізнявся від сучасних нудних будівель.Саме тому нове житло більше нагадує теремок або замок. Як для 2-поверхового будинку, його площа відносно невелика (78 квадратних метрів), проте всередині є все необхідне для комфортного проживання.

Для побудови були використані тільки натуральні матеріали: камінь і деревина. На першому поверсі облаштована вітальня і кухня. Вся меблі підібрані теплих відтінків, що робить інтер’єр дуже затишним.

На другому поверсі знаходяться спальні господарів будинку і їх дітей. У дитячій можна виявити приголомшливу двоярусне ліжко, вирізану з стовбурів дерева.

Зовні на терасі є барбекю і ванна-джакузі.Мабуть, немає нічого кращого, ніж перебувати в теплій воді з келихом вина в руках, і насолоджуватися заспокійливим видом незайманої природи.

Джерело: novate.ru

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно