Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Час оформлення заявки на реєстрацію нерухомості обіцяють скоротити до 10 хвилин

849.jpg
 

Державна реєстраційна служба України (Укрдержреєстр) планує скоротити час оформлення заявки на реєстрацію нерухомого майна з нинішніх 30-40 до 7-10 хвилин завдяки впровадженню нового програмного забезпечення, поки тільки в Києві, Харкові, Львові таВінниці.
Про це в ході круглого столу в Києві повідомила глава Укрдержреєстру Анна Онищенко.

“Якщо зараз будь-яку заявку з реєстрації нерухомості в будь-якій точці України потрібно обробляти близько 30-40 хвилин, просто тому що в програмі існує багато полів, які потрібно заповнювати, то в цьому експериментальному офісі ми впровадили в тестовому режимі новепрограмне забезпечення, введення інформації в якому займає лише від 7 до 10 хвилин “, – сказала Онищенко.

За її словами, експериментальний офіс, в якому використовується нове програмне забезпечення, був відкритий в Києві ще наприкінці липня, а найближчим часом Мін’юст розраховує поширити дану практику на всю столицю, а також на Вінницю, Харків і Львів.

“У Києві ще наприкінці липня заробив експериментальний офіс на вулиці Народного ополчення. Він орієнтований в першу чергу на фізичних осіб, тобто там забудовники не обслуговуються …Уже в середу міністр юстиції планує внести на розгляд Кабміну проект розпорядження про поширення даного експерименту на весь Київ, на Вінницю, Харків і Львів.У такому випадку це буде вже стосуватися в тому числі і забудовників, бо це сприятиме скороченню часу прийняття їх документів “, – зазначила глава Укрдержреєстру.

Вона також додала, що впровадження нового програмного забезпечення дозволить не тільки скоротити термін реєстрації нерухомості, але і зробить дану процедуру більш комфортною як для фізичних осіб, так і для будкомпаній і самих державних реєстраторів.

Джерело: ubr.ua

Возможно, Вам также будет интересно