Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Частина архітектурних пам’яток реконструюють

5593.jpg
 

Кабінет Міністрів виділив 100 млн. Грн. Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства на реставрацію Маріїнського палацу в Києві.

Про це йдеться в постанові уряду № 543 від 3 серпня. Всього даним розпорядженням передбачено розподіл бюджетних призначень на суму 876 млн. 577тис. грн.

Так Кабмін виділив Міністерству культури 25 млн. Грн.на проведення реставраційних та ремонтних робіт пам’яток архітектури та заповідників.

Згідно з постановою, Кабмін виділив Мінкультури 4 млн. 526 тис.700 гривень на реставрацію костелу Святого Миколая у Києві, що має статус пам’ятки архітектури національного значення. Також 8 млн. 667 тис. Грн.- На ремонтно-реставраційні роботи в Національному заповіднику «Софія Київська» (Андріївська церква, дзвіниця Софійського собору).

Крім того, виділено 570 тис.гривень на протиаварійні ремонтні робіт на фасадах та покрівлі будівель Національної кіностудії художніх фільмів імені Олександра Довженка. Також 9 млн. 560 тис. Гривень уряд виділив на реставрацію Національного заповідника «Замки Тернопілля», 1 млн.670 тис. Гривень – на реставрацію Катерининської церкви в Чернігові.

Джерело: accbud.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно