Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Частина Голосіївського району отримала детальний план території

5147.jpg
 

Київрада затвердила детальний план території (ДПТ) в межах просп. Академіка Глушкова, вул. Академіка Заболотного та західним кордоном території Національного комплексу «Експоцентр України» у Голосіївському районі.

Детального плану передбачена загальна чисельність населення, після житлової забудови території, на рівні 7 тис. 858 осіб (площа житлової забудови збільшиться з 2,7 га до 11,56 га). Площа зелених насаджень збільшиться до 2025 року з 1,82 га до 4,86 ​​га.Планується збільшення машиномісць з існуючих 820 до 3 тис. 229.

Акцент на розвитку житлової забудови цього району підтримали не всі депутати. Так, Георгій Ясинський зазначив: «Чому саме житлова функція – основна для цієї локації?Тут перетинаються дві найбільш інтенсивні транспортні магістралі. Тут може бути торгово-розважальний комплекс – це класичне, найбільш ефективне використання цієї ділянки. Там, де є загазоване повітря повинна бути не житло, а бізнес ».

А його колега Вікторія Кустова висловилася проти збільшення щільності забудови. «У документі зазначено, що щільність складе 680 осіб / га, в той час як нормальний показник становить 460 осіб / га», – зазначила вона.

Ці зауваження депутатів парирував Сергій Целовальник, директор департаменту містобудування та архітектури КМДА, який і презентував ДПТ. «Житлова функція тут є пріоритетною, однак не єдиною.ДПТ передбачає і торгово-розважальний центр, і суспільно-діловий центр, і багатоповерховий паркінг. Щільність у великих містах розраховується згідно з необхідністю. В інших районах Києва щільність досягає 900 чоловік на гектар.Показник щільності в 450 чоловік на гектар може бути в маленькому містечку, який тільки почав розвиватися, в нашому місті так, на жаль, не вийде », – зазначив чиновник.

З метою оптимальної організації транспортного руху в рамках розробки ДПТ буде спроектована магістраль районного значення уздовж західного кордону території Національного комплексу «Експоцентр України».При цьому, при відмові від внутрішніх проїздів, транзитні потоки транспорту через житлову зону кварталу будуть дозволені.

Джерело: 100realty.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно