Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Частину субсидії можна використовувати в наступному опалювальному сезоні

16872.jpg
 

На рахунках одержувачів субсидії залишиться сума в еквіваленті вартості 100 куб. метрів природного газу.
Субсидія на оплату житлово-комунальних послуг призначається по соціальним нормативам споживання, які встановлені на місяць. Одержувач субсидії оплачує фактичну вартість спожитих послуг з урахуванням призначеної субсидії.

Якщо вартість спожитої послуги менша розміру субсидії, то в цьому місяці споживач може не оплачувати рахунки, а залишок невикористаної субсидії може використовувати в наступних місяцях.

Після закінчення опалювального періоду суми невикористаних субсидій на оплату опалення повертаються в бюджет. При цьому на особистому рахунку одержувача субсидії залишається частина невикористаної суми субсидії в еквіваленті вартості 100 куб.метрів газу або 150 кВт / год електроенергії, якщо вона використовується для опалення. Даний залишок може бути направлений на оплату послуг в майбутньому.

Сім’ям, яким субсидія нарахована “заднім числом” (наприклад, в квітні – з січня) і які оплачували рахунки за комунальні послуги без урахування субсидії, в результаті чого у них на рахунках виникла переплата за рахунок власних платежів, можуть використовувати її колизавгодно – така переплата в державний бюджет повертатися не буде.

Джерело: jurliga.ligazakon.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно