Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Через курс валют може зупинитися будівництво котеджів

2745.jpg
 

Кількість угод знизилася.

У разі подальшого зростання курсу долара США до гривні існує ймовірність «заморожування» реалізуються на українському ринку заміської житлової нерухомості проектів.При цьому почалося в минулому році падіння продажів такого житла на сьогодні досягло рівня 50% і угоди практично відсутні.

Такі дані озвучив директор консалтингової компанії «РеалЕкспо» Віктор Коваленко.

«Я думаю, буде« заморожування »проектів, і будуть щось робити тільки ті, яким потрібно буде терміново щось продати», – сказав він.

Він також зазначив, що скорочення продажів житла в сегменті заміської нерухомості, з урахуванням специфіки та відсталості цього сегмента ринку, почалося приблизно в лютому 2014 року, ще до сьогоднішніх коливань курсу валют.

За його словами, через відсутність попиту в силу неплатоспроможності населення і зростання цін у гривні за рік кількість угод купівлі-продажу заміської житловою нерухомістю скоротилося практично на 50% і на сьогодні продажу практично відсутні.

При цьому він підкреслив, що практично всі власники заміської житлової нерухомості і котеджів, за винятком одиничних об’єктів передмістях, зафіксували вартість продажу в доларах США і не мають наміру знижувати ціни на об’єкти.

Джерело: realt.ua

Возможно, Вам также будет интересно