Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Через події на Донеччині в Дніпропетровську і Києві зріс попит на офісну нерухомість

237.jpg
 

У містах, де триває збройне протистояння, неможливо працювати.
Донецькі і луганські підприємці відмовляються працювати з владою самопроголошених республік і спішно міняють прописку.

Бізнес перевозять власники хімчисток, пралень, невеликих магазинів, а також виробники металоконструкцій і іншого, розповів партнер юридичної компанії Proxima Олексій Дорошенко.

Переїжджають в основному в Київ і Дніпропетровськ, уточнив старший партнер юридичної компанії Кравець та Партнери Ростислав Кравець.

“Дніпропетровщині вигідно, щоб люди соціально активні, з грошима, інвестували в економіку регіону.Ми раді всім і хочемо створити максимально комфортні умови для ведення бізнесу “, – заявляв раніше заступник голови Дніпропетровської області Борис Філатов.

У містах, де йде збройне протистояння, неможливо працювати.Дорошенко розповів, як його клієнт хотів сплатити податки через Укрексімбанк.

“Його зупинили представники так званої Донецької народної республіки і зажадали віддати всі гроші ім. В результаті бізнесмен поїхав”, – констатує він.

Представники ДНР конфіскують у підприємців транспорт, речі і т. д.

У червні попит переважно на невеликі офіси в Дніпропетровську (30-50 кв. М), склади (до 200 кв. М) зріс удвічі в порівнянні з травнем.Проте активізація попиту поки не привела до подорожчання оренди.

“На ринку спостерігається дефіцит недорогих приміщень”, – підтвердив гендиректор дніпропетровського агентства нерухомості Проспект Юрій Алексєєнко.

У червні в столиці попит на нежитлові об’єкти з боку бізнесменів зі сходу збільшився на 10-15% щодо травня, відзначає віце-президент Асоціації професійних управляючих нерухомістю Анатолій Топал, що призвело до зростання ставок на 5-7%.

Зараз орендувати склад і виробниче приміщення в Києві можна за 50-60 грн, а офіс в старій будівлі – 120-140 грн за кв. м на місяць.

“Надалі орендні ставки підвищуватися не будуть, оскільки київські підприємства через кризу скорочують площі”, – вважає Топал.

Продати майно в Донецьку підприємці не можуть, пояснює Кравець, “тому багато бізнесменів залишають його до кращих часів”.Але навіть після стабілізації ситуації бізнесмени навряд чи в повному складі повернуться додому, тому донецька і луганська комерційна нерухомість буде дешевшати, укладає Дорошенко.

Джерело: korrespondent.net

Возможно, Вам также будет интересно