Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Чи можливо будувати соціальне житло за рахунок податку на нерухомість – думка

11828.jpg
 

Чи можливо будувати соціальне житло за рахунок податку на нерухомість? За словами віце-прем’єр-міністра – глави Мінрегіону Геннадія Зубка, така пропозиція виникла внаслідок того, як з минулого року в Україні було введено податок на нерухомість.

Але, на думку експертів, така ініціатива не приведе до вирішення житлового питання і при цьому позбавить місцеві органи влади частини коштів на розвиток регіонів.

“В Україні податок на нерухомість ще недавно був частиною бюджету розвитку, однак сьогодні зараховується до загального фонду, тобто йде на покриття всіх потреб місцевої громади, а не тільки капітального будівництва. Відповідно, виокремивши його зі структури доходів, ми позбавимо місцеві органи влади коштів для виконання своїх обов’язкових повноважень”, – повідомила керівник аналітичного департаменту девелоперської компанії “Інтергал-Буд” Анна Лаєвська.

За її словами, таким чином держава замість комплексного вирішення проблеми соціального житла через загальнонаціональні програми, намагається додати регіонам додаткові обов’язки, не забезпечуючи при цьому додатковим ресурсом.

Джерело: stroyobzor.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно