Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Чи варто очікувати появи хмарочосів в передмісті Києва?

11687.jpg
 

Максимальна висота секцій нових житлових комплексів у містах-супутниках столиці за останні роки збільшилася з 10-12 до 16-18 поверхів.

“Сьогодні освоюються ділянки, виділені в період з 2005 по 2012 рік. Після цього ділянки практично не виділялися, що призводить до необхідності більш ефективного використання землі “, – повідомив керівник девелоперської компанії BGM Максим Кіраковский.

За його словами, зараз проходить приплив другої хвилі вимушених переселенців зі східних регіонів, які, в основному, спочатку переїжджали в столицю тимчасово, але найчастіше приймають рішення вкоренитися остаточно.

Попит також підтримують кияни, які або розширюють житлоплощу за рахунок більш низької ціни квадратного метра в передмісті, або розмінюють велике житло на кілька невеликих квартир, або купують перше житло.

“Але незважаючи на стабільний приплив покупців, очікувати збільшення поверховості більше 20-22 поверхів в передмісті не варто. По-перше, ряд міст-супутників – наприклад, Бориспіль, Ірпінь, Гостомель, Вишневе – обмежені вимогами прилеглих аеропортів по висотності будівель. По-друге, підвищення поверховості зіграє в мінус привабливості передмістя, оскільки буде перетворювати його в частину мегаполісу замість спокійного місця «далеко від суєти». Крім того, протягом 5-6 років в передмістях напевно будуть прийняті генеральні плани та детальні плани територій, які дозволять закріпити такі обмеження поверховості на рівні місцевих органів влади”, – додав Максим Кіраковскій.

Джерело: stroyobzor.ua

, , , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно