Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Чи варто вкладати гроші в первинне житло

2505.jpg
 

Експерти підтверджують активізацію угод купівлі житла на первинному ринку нерухомості в цілях економії коштів

За словами експерта на ринку нерухомості Ангеліни Деревльової, навіть з урахуванням незначного підвищення цін у гривні, вкладати кошти в житло все ще вигідно.

На її думку, у привабливою з точки зору інвестування квартири має бути дві важливі якості: ліквідність – можливість її продати без зниження вартості в найближчій перспективі; і перспектива зростання ціни.”Це може дати тільки ринок первинної нерухомості: недавно введені в експлуатацію об’єкти або близькі до здачі, а також квартири в будинках, які здаються в 2-річній перспективі”, – сказала А.Деревлева.

Крім того, на думку експерта Олександра Попова, плюсом вибору житла як інвестиції є те, що через рік-два ринок нерухомості зіткнеться з його дефіцитом. Але мова знову ж таки йде тільки про якісні квадратах.”На такому інвестуванні можна заробити від 20 до 40% річних”, – прогнозує експерт.

Нагадаємо, за словами голови правління – президента компанії “Київміськбуд” Ігоря Кушніра, найбільшим попитом серед покупців у столиці користується житло економ-класу площею квартир від 30 до 55 кв. м.Він також додав, що покупці зацікавлені в придбанні такого житла на Лівому березі, зокрема в районі Позняки, Осокорки, а також в районі Святошино.

Також нагадаємо, торік найбільший столичний забудовник ВАТ “ХК” Київміськбуд “збудував 20 житлових будинків на 4610 квартир. Частка житла, побудованого Холдингом у столиці за останні роки, становить в середньому 17% від загальних річних обсягів збудованого житла.Зараз найбільший столичний забудовник надає покупцям знижки на житло до 22%.

Джерело: realt.ua

Возможно, Вам также будет интересно