Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Чим столичні будівельники заманюють покупців житла

developer
 

Наприклад, «Інтергал-Буд» пропонує своїм покупцям знижку 17% на ремонт нової квартири. Акція діє до 10 січня 2017 року житлових комплексах «Паркові Озера», «Яскраве» і «Озерний гай Гатне».

За умови стовідсоткової оплати вартість оздоблювальних робіт становить лише 66 долара/кв. м. А в «Петровському Кварталі» (Києво-Святошинський район) діють до середини грудня знижки до 20,17%.

Але в цілому, відзначають експерти, девелопери не поспішають балувати потенційних покупців знижками. Як в Києві, так і найближчому передмісті.

«В якості основного інструменту стимулювання продажів все більше продавців використовує приховані знижки, заявляючи спеціальні безстрокові ціни, які можуть бути скасовані в будь-який момент», – прокоментувала ситуацію керівник департаменту консалтингу житлової нерухомості «Українська торгова гільдія» (UTG) Олеся Скринник.

У «Укрбуд» триває реалізація програми «Доступне житло», згідно з якою частина квартир у споруджуваних комплексах пропонується по 13,5 тис. грн/кв. м. Брали участь в програмі ЖК «Оберіг-2», «Чарівне Місто», «Злагода», «Пектораль», «Гармонія» та «Паркова Долина».

У «Київміськбуду» до Нового року акцій не запускали, а продовжують «розпродаж літньої колекції квартир». Вона передбачає знижки до 20% на деякі квартири в новобудовах. Як повідомили в прес-службі холдингу, акції квартири є в наступних об’єктах: на Лейпцизькому, 13, по вул. Патріса Лумумби, 11, у всіх будинках ЖК Позняки, 4а, в ЖБ на вул. Драгоманова, 35, в ЖК на вул. Академіка Глушкова, 92б, в новобудові по вул. Володі Дубініна, 5/15, в ЖК на Феодосійській, в висотках по проспекті Возз’єднання, в будинках на вул. Освіти, 16 і 16а, у всіх будинках ЖК по вулиці Обухівська, 135а.

Олеся Скринник зазначає, що найбільш щедрими в цьому році виявилися новобудови в класі преміум і бізнес. Розмір знижки варіюється від регулярної ціни при 100% оплаті від 10% до передноворічної – 20%. ТОП-3 лідерів – це Central Park (20%), Obolon Residence (17%) і Royal Tower (15%).

У сегментах комфорт і економ справи йдуть значно скромніше. Максимальні знижки, запропоновані девелоперами, – житлові комплекси Campus (11%) і «Липинка» (2016 гривень на кв. м, що становить не більше 5% від регулярної ціни).

Подарунки в навантаження

Про відновлення ринку говорить різноманітність акцій, орієнтованих не тільки на ціни. У «Печерськ Плаза» вирішили простимулювати покупців розіграшем цінних призів.

Щасливчики, які оплатили від 50% одним платежем, можуть виграти iPhone 7, Mac book Air, IPad, телевізор або 1000 л бензину А-95 від однієї з автозаправних мереж.

Ще одна особливість цього сезону – менш агресивна рекламна кампанія зі знижками, і це за умови, що на ринок продовжують виводитися нові проекти.

«Складається враження, що рекламні департаменти девелоперів вибрали в цьому сезоні стратегію очікування дій із боку найближчих конкурентів», – резюмує керівник департаменту консалтингу житлової нерухомості «Українська торгова гільдія» (UTG) Олеся Скринник.

Джерело: budport.com.ua

, , , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно