Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Чому харків’яни міняють своє житло на нерухомість в включеному Криму

680.jpg
 

Ріелтори радять не поспішати з переїздом на півострів.
Дошки оголошень зарясніли пропозиціями змінити харківські «квадрати» на нерухомість в Криму. Причому заради переїзду на півострів власники готові проміняти «троячки» на «одинички», і навіть приплатити.«Сегодня» з’ясувала, чому харків’яни мріють покинути материк заради тісних апартаментів на півострові.

Харків’янка Ольга виставила на обмін дві суміжні однокімнатні квартири в селищі Жуковського, оцінивши нерухомість в $ 69 тис.«У нас вся сім’я – громадяни Росії, і в Україні нам стало складно спілкуватися з людьми. Тому хочемо виїхати до Криму », – каже Ольга.

Аналогічна ситуація склалася і в Олексія, який народився в Санкт-Петербурзі, а проживши довгий час в Харкові, вирішив прописатися в Ялті чи Севастополі. Щоб переїхати на півострів, чоловік готовий розлучитися з 3-кімнатної квартирою по вул.23 Серпня, яку оцінив в $ 60 тис. «Я ніколи не був прив’язаний до якогось місцем проживання, і ось зараз хочеться переїхати до Криму, тому готовий поміняти свою« троячку »навіть на однокімнатну», – каже Олексій.

Водночас чимало кримчан хочуть обзавестися нерухомістю в першій столиці. Приміром, продавець, який представився Олексієм, хоче продати будинок на Керченському півострові.«Житло знаходиться в 34 км від моря, раніше здавали його татарам, але вони з’їхали, – каже власник кримських апартаментів. – Поки Крим був українським, оцінював будинок в $ 10 тис., А тепер, у зв’язку з різким зростанням цін на нерухомість на півострові, – прошу вже $ 25 тис.А в Харкові хочу взяти квартиру в районі Нових будинків ».

Однак ріелтори радять не поспішати з переїздом на півострів: мовляв, зараз не час укладати угоди з нерухомістю, оскільки в наслідку подібний договір можуть визнати недійсним і оскаржити в судовому порядку.В результаті покупець втратить не тільки гроші, але і бажані «квадрати».

«Всі угоди по кримської нерухомості зараз можна здійснювати тільки на території материкової України, проте ці угоди не визнає Росія, – розповідає глава експертної ради української гільдії ріелторів Сергій Шкільов.- Ціни там дійсно підскочили, оскільки кримчани вважають, що багаті росіяни захочуть викупити нерухомість у моря ».

Що стосується великої кількості оголошень про обмін, фахівці вважають, що подібним чином автори, швидше за все, просто привертають покупців або продавців для яких-небудь інших угод.

Джерело: segodnya.ua

Возможно, Вам также будет интересно