Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Чудо китайської архітектури

5033.jpg
 

Оперний театр нагадує краплю води.

В історичній частині Пекіна знаходиться Державний Великий Театр Китаю, він займає величезну територію в 150 тис. Кв. м, є найбільшим за площею театром опери, найбільш незвичайним і найсучаснішим.Сама будівля являє собою купол зі скла і титану, виконаний у формі еліпса, загальною висотою в 46 м, він підноситься в центрі штучного озера.

Будівництво такого будинку в старовинному місті планувалося до Олімпіади в Пекіні, і тривало протягом декількох років, було закінчено в 2007 році.Автором проекту був француз Поль Андре, за його задумом вхід до театру знаходиться під землею на глибині 8 м і являє собою тунель зі скляним дахом.Це зроблено для того, щоб потрапивши під воду і проходячи по цій галереї, людина позбавлялася від вантажу турбот і поринав у світ прекрасного.

Купол, довжиною 212 м, висотою 47 м і шириною 143 м, зроблений з металу і скла. Усередині цього «гнізда» цілих 20 тис. Кв. км.Цифри, звичайно, вражають. Саме завдяки тому, що будівля оточує штучне озеро, образ «яйця» стає завершеним.

Будівля пам’ятки Пекіна вміщає одночасно 5500 глядачів, тут знаходиться три розкішні зали: театральний, концертний і оперний, найбільший. Крім того, в театрі розташовано безліч виставкових залів.

У залах Великого театру проходять постановки не тільки опер на сюжети з історії країни і сучасних творів, а й демонструються шедеври світової класики.Звичайно, «душею» театру є його Пекінська опера – дуже відомий вид мистецтва Китаю, який вважається національним і світовим надбанням.Опера називається так тому, що як окремий жанр з’явилася і формувалася в Пекіні протягом 200 років, а адже історія появи театральних труп в Китаї налічує більше 8 сторіч.

В кінці 18 століття, коли в Пекін прибув імператор, сюди приїхала одна з театральних труп, яка працювала в провінції. Так гра акторів йому сподобалася, що він звелів їм залишитися в місті і розвиватися тут.З цього моменту і веде свій відлік Пекінська опера, яка включає в себе оперу і балет, трагедію, комедію і пантоміму.

Сьогодні пам’ятка Китаю відома по всьому світу, а в самій країні є дуже коханої і шанованої.Мистецтво Пекінської опери розвивається і далі, підтримувана урядом і шанувальниками мистецтва театру, вона не вмирає, а знаходить все нові рішення і втілення талантів акторів і актрис.

Джерело: abcnews.com.ua

, ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно