Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Coca-Cola оголосила про реорганізацію міжнародної структури бізнесу

11297.jpg
 

Як говориться в прес-релізі компанії, в результаті реорганізації з трьох незалежних підрозділів (Європа, Євразія та Африка) буде утворено групу, що відповідатиме за бізнес в Європі, на Близькому Сході і в Африці (регіон EMEA).

Групу очолить керівник латиноамериканського підрозділу Брайан Сміт, який пропрацював в компанії 19 років. У складі групи також відбудуться зміни.

Зокрема, в один підрозділ будуть об’єднані операції в Центральній і Східній Європі, а також у Росії, Україні і Білорусії. Керівником підрозділу стане Нікос Кумметіс. Чинний глава операцій у Росії, Україні і Білорусії Зоран Вучиніч очолить підрозділ, що відповідає за бізнес на Близькому Сході і в Північній Африці.

Б.Сміта на посаді глави латиноамериканської групи, що змагається за друге місце з Європою за часткою у консолідованому виторзі Coca-Cola, змінить Альфредо Рібейра.

Керівником операцій у Бразилії, найбільшому ринку Латинської Америки, з 1 вересня стане Енріке Браун, на даний момент очолює бізнес в Китаї і Південній Кореї. Його змінить Курт Фергюсон, який курирує підрозділ Близького Сходу і Північної Африки.

Президентом Азіатсько-Тихоокеанської групи призначений Джон Мерфі, який очолює операції в Південній Латинській Америці, а чинний президент компанії в АТР Атул Сінгх стане головою правління підрозділи.

“Анонсовані зміни підкреслюють зрослу роль бізнесу по розливу напоїв, а також демонструють, як багато в компанії працює топ-менеджерів з величезним досвідом роботи”, – заявив CEO і голова ради директорів Coca-Cola Мухтар Кент.

Акції Coca-Cola подорожчали на 0,1% в ході торгів у вівторок, з початку року капіталізація компанії збільшилася на 2,7%, до $ 190 млрд.

Джерело: interfax.com.ua

, ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно